Team en contactpersonen

Een van de belangrijkste waarden van Formula Air is het bieden van advies door nauw samen te werken met onze klanten. Wij hechten veel waarde aan persoonlijk contact bij het opbouwen van langdurige relaties, daarom willen we u direct koppelen aan de juiste mensen die u zo snel en efficiënt mogelijk kunnen helpen.

Ad van Hoof

Country & Sales Manager
ad.van.hoof@formula-air.com
M: +31 (0)492 451507
Languages: English, Dutch, German

Erik Raijmakers

Accountmanager
erik.raijmakers@formula-air.com
M: +31 (0)492 451530
Languages: English, Dutch

Jary van de Pas

Accountmanager
jary.van.de.pas@formula-air.com
M: +31 (0)646 877 134
Languages: English, Dutch

Patrick Marlier

Accountmanager
patrick.marlier@formula-air.com
M: +32 475 76 02 40
Languages: English, Dutch

Irene van der Meer

Customer Service Team Lead
irene.van.der.meer@formula-air.com
M: +31 (0)492 451519
Languages: English, Dutch

Rémy Deceuninck

Customer Service
remy.deceuninck@formula-air.com
M: +32 81 234571
Languages: English, Dutch, French

Maarten Staal

Customer Service
maarten.staal@formula-air.com
M: +31 (0)492 451541
Languages: English, Dutch

Bart Geurts

Customer Service
bart.geurts@formula-air.com
M: +31 (0)492 451524
Languages: English, Dutch

Diem Vermulst

Customer Service
diem.vermulst@formula-air.com
M: +31 (0)492 451548
Languages: English, Dutch

Jan Eijsbouts

Customer Service
jan.eijsbouts@formula-air.com
M: +31 (0)492 451546
Languages: English, Dutch

Marcel van Asten

Customer Service
marcel.van.asten@formula-air.com
M: +31 (0)492 451525
Languages: English, Dutch

Judith Vermaes

Financial Administrator / Executive Secretary
judith.vermaes@formula-air.com
M: +31 (0)492 451503
Languages: English, Dutch, German

Wendy van Bommel

Financial Administrator
wendy.van.bommel@formula-air.com
M: +31 (0)492 451502
Languages: English, Dutch, German